Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVSEKRETÄR, med vitrinöverdel, 1900-talets mitt, fanérad i mahogny, beslag i patinerad metall, höjd ca 158, 84x52 cm, nycklar finns

Smärre ytskador

344788

2015-11-25