Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD och stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, bronserad pastellage, spegelns höjd 110x50 cm, konsolbordets höjd ca 78, ca 50x24 cm
Smärre skador
344790
2015-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här