Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD och stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, bronserad pastellage, spegelns höjd 110x50 cm, konsolbordets höjd ca 78, ca 50x24 cm

Smärre skador

344790

2015-11-25