Porslin Japan

Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Japan 18/1900-tal, med polykrom dekor av fenixfågel och vågig kant, dekor i blått, grönt, rostrött och guld, diameter ca 22-41,5 cm

Slitage

344791

2015-11-25