Skåp Kina lackarbete

Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, svart lack med reliefdekor i sten, pärlemor, mm., av figurscener, på lös benställning, höjd 136, 92x48 cm

Lackskador, lås saknas

344794

2015-11-25