Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, svart lack med reliefdekor i sten, pärlemor, mm., av figurscener, på lös benställning, höjd 136, 92x48 cm
Lackskador, lås saknas
344794
2015-11-25