Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
INEZ VILLANUEVA (Peru, samtida): Figurkomposition, signerad och daterad 88, Ateljé Nreri Lima, olja på duk, 97x128 cm
344808
2015-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här