Inez Villanueva Peru

Inez Villanueva Peru
Inez Villanueva Peru
Inez Villanueva Peru
Inez Villanueva Peru
Inez Villanueva Peru
Inez Villanueva Peru

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INEZ VILLANUEVA (Peru, samtida): Figurkomposition, signerad och daterad 88, Ateljé Nreri Lima, olja på duk, 97x128 cm

344808

2015-11-25