Golvlampor Danmark

Golvlampor Danmark
Golvlampor Danmark
Golvlampor Danmark
Golvlampor Danmark

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPOR, 1 par, 1950/70-tal, Danmark, etikettmärkta Frandsen, mässing, reglerbara, höjd ca 141 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

344809

2015-11-25