Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPOR, 1 par, 1950/70-tal, Danmark, etikettmärkta Frandsen, mässing, reglerbara, höjd ca 141 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
344809
2015-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner