Taklampa design Hans Agne Jakobssen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSEN, takarmatur, 1900-talets andra hälft, AB Markaryd, stomme i mässing, med fransar, etikettmärkt, omkrets ca 38 cm

Smärre slitage

344812

2015-11-25