Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 7 st, omkring 1900, rotting, etikettmärkta och stämplade Thonet, sitthöjd 46 cm
Skador, en stol saknar sits
344817
2015-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här