Thonetstolar

Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 7 st, omkring 1900, rotting, etikettmärkta och stämplade Thonet, sitthöjd 46 cm

Skador, en stol saknar sits

344817

2015-11-25