Mekanisk jultomte

Mekanisk jultomte
Mekanisk jultomte
Mekanisk jultomte
Mekanisk jultomte
Mekanisk jultomte
Mekanisk jultomte
Mekanisk jultomte
Mekanisk jultomte

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOMTEFIGUR, 1900-talets första hälft, mekanisk, papiermaché och gips, på senare bottenplatta, höjd 56 cm, nyckel medföljer

Uppdragbar arm måste justeras för att fungera, smärre slitage, bristning på sko, kroppen med skador-ej funktionstestad

344827

2015-11-25