Krukor med lock

Krukor med lock
Krukor med lock
Krukor med lock
Krukor med lock
Krukor med lock
Krukor med lock
Krukor med lock
Krukor med lock

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUKOR med lock, 3 st., 1800-tal, mässing, med hänklar och handtag, ett lock märkt Skultuna, höjd ca 19-22 cm

Slitage, skador

344835

2015-11-25