Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRUKOR med lock, 3 st., 1800-tal, mässing, med hänklar och handtag, ett lock märkt Skultuna, höjd ca 19-22 cm
Slitage, skador
344835
2015-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här