Bordsur empire

Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSUR, empire, 1800-tal, mahogny och alabaster, mässingsdekor och spegel, total höjd höjd ca 68, 31x16 cm, pendel och nyckel medföljer

Slitage, smärre skador, enstaka dekordelar med smärre skador

344845

2015-11-25