Bordsur empire
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSUR, empire, 1800-tal, mahogny och alabaster, mässingsdekor och spegel, total höjd höjd ca 68, 31x16 cm, pendel och nyckel medföljer
Slitage, smärre skador, enstaka dekordelar med smärre skador
344845
2015-11-25