Ljusstakar barockstil

Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets mitt, barockstil, vitmetall, märkta SN Metall, för två ljus vardera, höjd 20 cm

Bruksslitage

344850

2015-11-25