Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets mitt, barockstil, vitmetall, märkta SN Metall, för två ljus vardera, höjd 20 cm
Bruksslitage
344850
2015-11-25