Linneskåp

Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINNESKÅP, 1900-talets första hälft, med oval spegel, låda i botten, ådringsmålat, höjd 170, 86x53 cm, nyckel finns

Slitage, färgbortfall

344861

2015-11-26