Vagga Norrland

Vagga Norrland
Vagga Norrland
Vagga Norrland
Vagga Norrland
Vagga Norrland
Vagga Norrland

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAGGA, 1800-tal, imitationsmåleri med svärtade detaljer, längd 113 x 53 cm

Slitage

344869

2015-11-26