Taklampa
2015-11-25
344872
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing samt vit glaskuppa, höjd ca 52 cm
Slitage