Gustav Rienäcker oljemålning
2015-11-29
344880
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAV RIENÄCKER (Tyskland, 1861-1933): Landskap, signerad, olja på duk fäst på pannå, 38x53 cm
Ytsmuts