Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RÖRSTRAND, urnor, 1 par, SKÅL på fot, flintgods, 1900-talets första del, polykrom dekor med motiv av blommor, höjd ca 13-31 cm
Slitage, krackeleringar
344901
2015-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här