Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAKLAMPA, 1930/40-tal, frostat och slipat glas, höjd 70 cm
Enstaka nagg
344905
2015-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här