Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985), efter, "The Bay", färglitografi, ur Derriere le Miroir 1962, osignerad, mått vid passepartout 37,5x55 cm
Mittveck, bucktande passepartout
344909
2015-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här