Marc Chagall färglitografi ur Derriere le Miroir

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985), efter, "The Bay", färglitografi, ur Derriere le Miroir 1962, osignerad, mått vid passepartout 37,5x55 cm

Mittveck, bucktande passepartout

344909

2015-11-25