Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i flertalet träslag, förgyllda beslag, profilerad stenskiva, höjd ca 78, 120x54 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbeln ursprungligen tillverkad för träskiva, renoverad, lagad stenskiva, del av vänster bakre hörn på skivan saknas, smärre fanérskador

344917

2015-11-26