Byrå rokoko
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i flertalet träslag, förgyllda beslag, profilerad stenskiva, höjd ca 78, 120x54 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Möbeln ursprungligen tillverkad för träskiva, renoverad, lagad stenskiva, del av vänster bakre hörn på skivan saknas, smärre fanérskador
344917
2015-11-26