Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS BRUNO LILJEFORS (1923-70): Komposition, monogramsignerad A.B.L., olja på duk uppklistrad på pannå, 36x69 cm
344919
2015-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här