Anders Bruno Liljefors oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS BRUNO LILJEFORS (1923-70): Komposition, monogramsignerad A.B.L., olja på duk uppklistrad på pannå, 36x69 cm

344919

2015-11-25