Lampbord 1940-tal

Lampbord 1940-tal
Lampbord 1940-tal
Lampbord 1940-tal
Lampbord 1940-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAMPBORD, 1940-tal, betsad björk, höjd och sänkbar lampa, bordets höjd 60 cm, 45 x 31, lampans höjd ca 155-170 cm

Ytslitage

344932

2015-11-26