Madelaine Pyk färglitografi

Madelaine Pyk färglitografi
Madelaine Pyk färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, ca 55x42 cm

Glas delvis med rester efter tejp

344936

2015-11-25