Sven Erixon färglitografi

Sven Erixon färglitografi
Sven Erixon färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Molnfjäril, signerad och daterad Sven Erixon, 254/360, färglitografi, 39 x 52 cm

344964

2015-11-26