Sven Erixon färglitografi
2015-11-26
344964
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Molnfjäril, signerad och daterad Sven Erixon, 254/360, färglitografi, 39 x 52 cm