Batte Sahlin litografi

Batte Sahlin litografi
Batte Sahlin litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BATTE SAHLIN (född 1929): Badande med utsikt mot Stadshuset i Stockholm, signerad och daterad Batte Sahlin -90, färglitografi, 197/260, 42 x 58 cm

344973

2015-11-26