Nan Goldin - Fotografi
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
NAN GOLDIN (USA, född 1953): "Jimmy Paulette after the parade NYC 1991", signerad och numrerad på baksidan AP 11, c-print på sintra foam-board, ca 61x51 cm, oramad
Perfekt kondition / mint condition
344976
2015-11-29