Tekanna nysilver

Tekanna nysilver
Tekanna nysilver
Tekanna nysilver
Tekanna nysilver
Tekanna nysilver
Tekanna nysilver
Tekanna nysilver
Tekanna nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA, nysilver, 1800-tal empire, krönt med fågel, godronerat liv och fot, med punsad blom- och bladdekor, höjd 32 cm

Mindre bucklor

344979

2015-11-25