Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FELIX HATZ (1904-2000): Komposition i petroleum, signerad Hatz, olja på duk, ca 66 x 58 cm

344987

2015-11-25