Felix Hatz oljemålning
2015-11-25
344987
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FELIX HATZ (1904-2000): Komposition i petroleum, signerad Hatz, olja på duk, ca 66 x 58 cm