Sixten Lundbom oljemålning

Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Landskap, signerad Lundbohm, olja på duk, ca 55 x 75 cm

Färgbortfall

344988

2015-11-25