MIniatyrporträtt 18/1900-tal

MIniatyrporträtt 18/1900-tal
MIniatyrporträtt 18/1900-tal
MIniatyrporträtt 18/1900-tal
MIniatyrporträtt 18/1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINATYRPORTRÄTT, 2 st, 18/1900-tal, signerade A René resp Weigel, kvinnoporträtt, vardera ca 11,5x8 cm

344993

2015-11-26