Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAVID ANDERSEN, salt- och pepparströare, 6 st., Norge, silver med grön respektive lila emalj, märka D A NORWAY STERLING 925, höjd 5,5 cm
Smärre emaljskador och bucklor
344996
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här