Salt och pepparströare av David Andersen Norge

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAVID ANDERSEN, salt- och pepparströare, 6 st., Norge, silver med grön respektive lila emalj, märka D A NORWAY STERLING 925, höjd 5,5 cm

Smärre emaljskador och bucklor

344996

2015-11-29