Paul Barthel oljemålning

Paul Barthel oljemålning
Paul Barthel oljemålning
Paul Barthel oljemålning
Paul Barthel oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL BARTHEL (Tyskland, 1862-1933), rokokointeriör,
signerad P Barthel, olja på pannå, 87 x 63 cm

344999

2015-11-26