Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARSKÅP, 1970/80-tal, mörkbetsad mahogny, invändig belysning i original, höjd 130, 90 x 44 cm, nyckel finns
Bruksslitage, senare glasskiva medföljer
345043
2015-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här