Barskåp i mahogny

Barskåp i mahogny
Barskåp i mahogny
Barskåp i mahogny
Barskåp i mahogny
Barskåp i mahogny
Barskåp i mahogny

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARSKÅP, 1970/80-tal, mörkbetsad mahogny, invändig belysning i original, höjd 130, 90 x 44 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare glasskiva medföljer

345043

2015-11-26