FIckur 18 k guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DORLY, herrfickur, 18 k guld, savonett, 1920/30-tal, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, sekund, innerboett i metall, breguetspiral, ankargång, boettnr: 40731, diameter 55 mm, total vikt ca 86,5 g, klockkedja, vitmetall medföljer
Innerboett med gåvoinskription, smärre bucklor
345046
2015-12-01