FIckur 18 k guld

FIckur 18 k guld
FIckur 18 k guld
FIckur 18 k guld
FIckur 18 k guld
FIckur 18 k guld
FIckur 18 k guld
FIckur 18 k guld
FIckur 18 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DORLY, herrfickur, 18 k guld, savonett, 1920/30-tal, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, sekund, innerboett i metall, breguetspiral, ankargång, boettnr: 40731, diameter 55 mm, total vikt ca 86,5 g, klockkedja, vitmetall medföljer

Innerboett med gåvoinskription, smärre bucklor

345046

2015-12-01