Stilleben Alvar Jansson

Stilleben Alvar Jansson
Stilleben Alvar Jansson
Stilleben Alvar Jansson
Stilleben Alvar Jansson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR JANSSON (1922-1990): Stilleben med frukter och glas, monogramsignerad Alvar Jansson, olja på duk, 33x40 cm

345048

2015-11-26