Bo E Lundqvist

Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO E LUNDQVIST (född 1934): Stilleben, signerad och daterad 2002, blandteknik (gouache/collage), 28x30 cm

345064

2015-11-26