Bord design Hans Johansson

Bord design Hans Johansson
Bord design Hans Johansson
Bord design Hans Johansson
Bord design Hans Johansson
Bord design Hans Johansson
Bord design Hans Johansson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS JOHANSSON, bord, "Tema", Karl Andersson & söner, underrede och bordsskiva i fanerad bok, höjd 55 cm, diameter 60 cm

Ytskador och slitage, ett tvärslåstift saknas

345084

2015-11-26