Gräddkanna samt fat silver 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, NÅLFAT, silver, Eskilstuna 1833 resp. Stockholm 1857, kannans höjd ca 11 cm, vikt ca 98 resp. 27 g

Obetydliga lagningar

345099

2015-11-30