Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), olja på duk, ca 48x37 cm
Slitage, skador
345104
2015-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här