Gottfrid Kallstenius Skärgård

Gottfrid Kallstenius Skärgård
Gottfrid Kallstenius Skärgård
Gottfrid Kallstenius Skärgård
Gottfrid Kallstenius Skärgård

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Skärgård i aftonrodnad, signerad och daterad G Kallstenius -34, olja på duk, 72x99 cm

345119

2015-11-26