Rörstrand matservisdelar

Rörstrand matservisdelar
Rörstrand matservisdelar
Rörstrand matservisdelar
Rörstrand matservisdelar
Rörstrand matservisdelar
Rörstrand matservisdelar
Rörstrand matservisdelar
Rörstrand matservisdelar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 76 dlr., Rörstrand, bestående av: terrin med lock, 4 skålfat, 3 runda uppläggningsfat, 2 ovala uppläggningsfat, skålfat med lock, 10 djupa tallrikar, 23 mattallrikar, 18 förrättstallrikar, 14 assietter

Slitage, krackeleringar, enstaka nagg förekommer

345122

2015-11-26