Rörstrand matservisdelar
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 76 dlr., Rörstrand, bestående av: terrin med lock, 4 skålfat, 3 runda uppläggningsfat, 2 ovala uppläggningsfat, skålfat med lock, 10 djupa tallrikar, 23 mattallrikar, 18 förrättstallrikar, 14 assietter
Slitage, krackeleringar, enstaka nagg förekommer
345122
2015-11-26