Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLAS, 17 dlr, 1900-tal, bestående av: 9 vinsglas, 7+1 starkvinsglas, fastblåstfot, graverad dekor av festonger, höjd 13 respektive 10,5 cm
Mindre fotnagg
345125
2015-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här