Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLAS, 17 dlr, 1900-tal, bestående av: 9 vinsglas, 7+1 starkvinsglas, fastblåstfot, graverad dekor av festonger, höjd 13 respektive 10,5 cm

Mindre fotnagg

345125

2015-11-30