Banketter 1800-tal

Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BANKETTER, 1 par, 1800-talets mitt, Karl Johan, svarvade trapetser, sabelformade ben, tygklädda sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Senare förstärkningar, mindre fanérskada

345127

2015-11-26