Carl Fredrik Reuterswärd Non Violence
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934), "Non-violence", Mapp med tre färgserigrafier, monogramsignerade II/L. 1992. Bladstorlek 54x74 cm. Med dikter av Lars Forssell. GKM Edition.
Portfölj med smärre slitage
345136
2015-11-26