Carl Fredrik Reuterswärd Non Violence

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934), "Non-violence", Mapp med tre färgserigrafier, monogramsignerade II/L. 1992. Bladstorlek 54x74 cm. Med dikter av Lars Forssell. GKM Edition.

Portfölj med smärre slitage

345136

2015-11-26