Bägare silver Stabeus

Bägare silver Stabeus
Bägare silver Stabeus
Bägare silver Stabeus
Bägare silver Stabeus

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, silver, Lorens Stabeus Stockholm 1753, rund fot och mynning, vågband i relief, invändigt förgylld, höjd ca 7,5 cm, vikt ca 73 g

Smärre bucklor

345137

2015-11-26