Carl Fredrik Reuterswärd Non-Violence

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934), "Non-violence", mapp med tre färgserigrafier, monogramsignerade I/L. 1992, bladstorlek 54x74 cm, med dikter av Lars Forssell. GKM Edition

Portfölj med smärre slitage

345138

2015-12-03