Carl Fredrik Reuterswärd Non-Violence
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934), "Non-violence", mapp med tre färgserigrafier, monogramsignerade I/L. 1992, bladstorlek 54x74 cm, med dikter av Lars Forssell. GKM Edition
Portfölj med smärre slitage
345138
2015-12-03